Kierowca w szpitalu po wypadku drogowym w Iłży
8 lipca w gminie Iłża odbył się poważny wypadek, w wyniku którego 63-letni kierowca trafił do szpitala. Pojazd marki Renault uderzył w drzewo przy drodze prowadzącej z Iłży do Nowego Jasieńca Iłżeckiego.
Okoliczności zdarzenia
Oficer dyżurny radomskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, gdy kierujący stracił panowanie nad samochodem. Z nieoficjalnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło w godzinach popołudniowych. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, prowadzą dochodzenie w celu ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.
Kondycja kierowcy
Mężczyzna został natychmiast przewieziony do szpitala. Jego stan nie został jednak bliżej określony w komunikacie policji.
Apel o ostrożność
W związku z powyższym zdarzeniem, policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Ważne jest dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, co może znacznie zmniejszyć ryzyko wypadków.
Najważniejsze informacje
- Wypadek miał miejsce 8 lipca w gminie Iłża.
- 63-letni kierowca trafił do szpitala po uderzeniu w drzewo.
- Policja prowadzi dochodzenie w sprawie okoliczności wypadku.
- Apel o ostrożność i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.
Terminy i szczegóły
- Data zdarzenia: 8 lipca 2026 roku.
Źródło: KMP w Radomiu


