wesele

Lut

20

Wesele latem – o czym pamiętać?

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Wiele par bierze ślub i wesele w miesiącach letnich. Wszak Polacy są raczej fanami letniej pogody, a nie mrozu i śniegu, wiec w ogóle nas ten trend nie dziwi. Jednak jeśli wiadomo, że ślub i przyjęcie weselne przypadną na czas sporych wakacyjnych upałów, należy się do nich odpowiednio przygotować!

Bardzo dobrym rozwiązaniem będą wachlarze (oczywiście możecie kupić zwykłe, najtańsze egzemplarze w sieci) porozkładane na stołach, z całą pewnością przybyłe na przyjęcie kobiety będą z chęcią ich używały. Na pewno powachlują także swoich znużonych upałem partnerów. Zadbajcie także o dużo zimnych napojów – dowiedzcie się, iloma lodówkami dysponuje sala, w której organizujecie wesele, by potem uniknąć przykrych niespodzianek. To samo dotyczy weselnych trunków – chyba nikt z gości nie wyobraża sobie wznoszenia toastu czymś ciepłym.

Darujcie sobie wszystkie ciężkie dania. Golonka, rosół czy majonezowe sałatki zdecydowanie nie są strzałami w dziesiątkę, je pozostawmy raczej na zimowe przyjęcia. Zamiast tego chłodnik, sporo surówek, ryby i wszystko, co lekkie – koniecznie podajcie także lody, goście z cała pewnością będą podczas ich konsumpcji w siódmym niebie!

Ślub i wesele dodatkowe inspiracje

Jeśli szukacie więcej inspiracji, pomysłów i porad dotyczących letniego weselnego przyjęcia, serdecznie zapraszamy Was na blog ślubny. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by przygotować dla Was solidną dawkę nowości w ślubno – weselnym świecie. Z naszą pomocą uda Wam się zorganizować cudowną ceremonię i idealne przyjęcie, jesteśmy o tym przekonani!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 156, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane