prezenty

Kwi

09

Prezenty dla gości weselnych – co wybrać?

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Zwyczaj obdarowywania weselników stylowymi, uroczymi prezencikami pojawił się w naszym kraju stosunkowo niedawno, przybywając z Zachodu. Dawniej istniał zwyczaj wręczania gościom weselnej wódki albo też ciasta – jednak o innego typu podarunkach nie było mowy. Dziś natomiast niemalże każda para narzeczonych zastanawia się nad tym, co ciekawego można byłoby weselnikom na pamiątkę sprezentować. Możliwości na prezenty jest bardzo wiele!

Prezenty na co warto postawić?

Bardzo wiele par decyduje się na to, aby sprezentować gościom weselnym coś słodkiego. O czym mowa? Mogą to być chociażby małe paczki cukierków albo ciasteczek, landrynki, personalizowane paczki migdałów w czekoladzie albo też słynne ciasteczka  z wróżbą. Na pewno tego typu niewielkie prezenty każdego weselnika szczerze zachwycą, jesteśmy o tym w stu procentach przekonani. można dać także gościom po małym słoiczku domowego dżemu, powideł albo miodu, to rozwiązanie również cieszy się niemałą popularnością.

Serdecznie polecamy nasz – komis sukien ślubnych

Ale to nie jedyne ciekawe sposoby na obdarowanie drobnym prezentem weselnych gości. Jak najbardziej możecie podarować każdemu płytę zew swoimi ukochanymi przebojami, paczkę personalizowanych kredek, magnes na lodówkę czy też podkładkę pod kubek. Czasami weselnicy otrzymują tworzone ręcznie małe mydełka albo też świeczuszki. To znakomite sposoby na to, by powiedzieć weselnym gościom: dziękujemy Wam, że byliście z nami w tym wyjątkowym dniu!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 45, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane