upominki ślubne

Sty

29

Ciekawe pomysły na upominki ślubne

Opublikowane przez — Kategoria Blog

Wydaje się, że minęły już raczej czasy, kiedy to weselni goście kupowali Młodym Parom sprzęt RTV czy AGD, komplety pościeli czy też zastawy stołowej. Trzeba przyznać, że o ile w czasach PRL-u jak najbardziej miało to sens, o tyle dziś, kiedy sklepowe półki uginają się wręcz od nadmiaru towarów, nie ma to już większego sensu.

Warto jednak nie poprzestawać na zwyczajnej kopercie z banknotami, lecz wymyślić prezent niebanalny, taki, jaki Młoda Para zapamięta na zawsze. Dodajmy, iż wcale nie musi być to typowe materialne upominki ślubne!

Vouchery strzałem w dziesiątkę

Goście jak najbardziej mogą zadbać o to, by para świeżo upieczonych małżonków mogła się po długich miesiącach przygotowań do ślubu i wesela zrelaksować, by odpoczęła i prawdziwie zregenerowała siły.
Dlatego właśnie przysłowiowym strzałem w dziesiątkę okazuje się być voucher na masaż czy też inne zabiegi pielęgnacyjne. Gwarantujemy, iż para niezwykle chętnie uda się do pięknego, położonego w cudownym miejscu ośrodka SPA na kilka godzin czy też cały weekend (w zależności od tego, jaką wersję wybierzecie), tam zrelaksuje się, będzie miała okazję do beztroskiego nacieszenia się swoją obecnością, a także do chwili oddechu. Goście mogą zdecydować się na zakup vouchera na ślubny masaż – na pewno pobudzi on zmyły małżonków!

Na pewno niesztampowym pomysłem jest zafundowanie parze wspólnej sesji foto. Oczywiście w większości przypadków na ślubie i weselu jest fotograf, który jakiś czas po uroczystości umawia się z parą na plener. Jednak jeśli małżonkowie zostaną obdarowali bonem na sesję, mogą wykorzystać ją później – na przykład z okazji rocznicy ślubu czy w jakimkolwiek innych dniu. Jeśli zatem mamy do czynienia z osobami ,które uwielbiają zdjęcia, będzie to dla nich znakomite rozwiązanie.

Upominki ślubne a może coś szalonego?

Jeśli para uwielbia adrenalinę, niesamowite wyzwania i zawsze stara się spróbować czegoś nowego, a jej ulubionym zajęciem na pewno nie jest siedzenie w domu i czytanie książek z kubkiem kawy w ręce, na pewno ucieszy się z vouchera na lot balonem, jazdę typu offroad czy inną tego typu atrakcję.

Jesteśmy przekonani, iż takie właśnie prezenty szczerze obdarowanych zachwycą, dając im jednocześnie świetną okazję do przebywania razem, odpoczynku i celebrowanie miłości. Po kolejną garść inspiracji w kwestii prezentów i innych elementów ślubu i wesela zapraszamy na towesele.pl. To miejsce, które warto znać!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 38, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane